GÜRCİSTAN TÜP BEBEK MERKEZİ

Gürcistan’da toplam üç şubesi bulunan tüp bebek merkezimizin Tiflis’teki şubesi 2012 yılında kurulmuştur. Tiflis’te bulunan tüp bebek merkezimiz kadın ile erkek üreme sağlığının her alanında; taşıyıcı annelik, taşıyıcı annelik + yumurta ve/veya sperm donasyonu, tüp bebek (IVF-ICSI), yumurta donasyonu (yumurta nakli), sperm donasyonu, Pre-implantasyon genetik tanı (PGT) uygulaması ile genetik taramalı tüp bebek tedavisi alanında faaliyet göstermektedir.

Merkezimizde tamamı Avrupa, Amerika ve Japon üreticilerinden alınan ultramodern tanısal cihazlar kullanılmakta olup jinekolojik ve infertilite için gerekli olan her türlü tanı testine izin vermektedir.

Merkezin infertilite konusunda 30 yılı aşkı deneyime sahip kurucusu 8 yıl ABD'nin önemli tüp bebek merkezlerinde ( Jons Reprodüktif Tıp Enstitüsü, Norfolk, Virginia, ABD ve OFRM ve Üreme Tıbbı NY, NY, ABD) çalışıp sonrasında Tiflis’te kendi tüp bebek merkezini kurmuştur. Merkezin doktor ekibi de aynı şekilde dünyanın önde gelen tüp bebek merkezilerinde eğitim almış kişilerden oluşmaktadır.

Kliniğimiz uluslararası ortaklarımız ile birlikte birçok bilimsel ve klinik çalışmalar yürütmektedir. Tıbbi ekibimiz, en son bilimsel başarılarını sunmak ve deneyimlerini dünyadaki meslektaşları ile paylaşmak adına çeşitli seminer, sempozyum ve kongrelere katılmaktadır. 2013, 2014 ve 2015 yıllarında ekibimizin doktorları tarafından hazırlanan 2016 çalışmaları, Avrupa İnsan Üreme ve Embriyoloji Kongresi (ESHRE) ve Amerikan Üreme Tıbbı Kongresi (ASRM) Kongresinde sunuldu.