Kurumsal

Hakkımızda

GİRİT TÜP BEBEK markası altında Kıbrıs, Gürcistan ve Girit Adası’nda faaliyet gösteren üç merkezimiz bulunmaktadır.

Bağlı olduğumuz tüp bebek merkezlerimiz  infertilite ve üreme biyoteknolojisi üzerine tam kapsamlı ve kişiye özel hizmet veren, hasta memnuniyeti üzerine odaklanan kurumlardır.

Amacımız; bize öncelikli olarak Yumurta ve Sperm Donasyonu için başvuran hastaları sağlıklı, güvenilir, başarılı ve en ekonomik bir şekilde tedavi edip çocuk özlemlerini giderebilmektir.

Bize başvurduğunuz andan itibaren sorunlarınızın çözümü için yardımcı olmayı hedefleyen bir ekiple karşılaşacaksınız. Yüksek başarı oranları olan, her biri konularında uzman güler yüzlü ekibiyle, teknolojinin en son olanaklarının ustalıkla kullanıldığı merkezlerimiz sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Merkezlerimizde ; Tüp Bebek (IVF), Sperm Donasyonu, Yumurta Donasyonu, Embriyo Donasyonu, Kısırlık, Infertilite, Preimplantasyon Genetik Tanı (PGD), ICSI  (mikroenjeksiyon), Assisted Hatching, Embriyo Transferi ve Dondurulması, Genetik Yaklaşım, Erkek ve Kadın İnfertilitesi, Intrauterin Inseminasyon (Aşılama), Sperm Yıkama, TESE, TESA, Kadın Sağlığı ve Gebelik Takibi, Cinsel İşlev Bozuklukları, MenapozTakibi, Antenanal İnvaziv Girişimler ve diğer rutin işlemler ele alınmaktadır.

Gürcistan’daki merkezimizde ayrıca TAŞIYICI ANNELİK programları yapılmaktadır.

TÜRKİYE’DE tüp bebek konusunda referans olmuş, başarılı ve kurumsal kimliği olan 100’den fazla merkez sperm ve yumurta nakline ihtiyaçları olan hastalarını merkezlerimize yönlendirmektedir. Bunun sebebi yukarıda saydıklarımız dışında merkezimizin başarı oranının %70-80 düzeyine ulaşması ve donörlerin genç ve sağlıklı olmasıdır.