Yumurta Donasyonu, Sperm Donasyonu, Sperm Nakli, Cinsiyet Seçimi için Girit Tüp Bebek Merkezi.

Çocuksuz Çiftler Sperm Bankalarına Başvuruyor - Akşam Gazetesi

Çocuksuz çiftler,erkeğin sperm sorunundan kaynaklanan durumlarda sperm bankalarına başvuruyor. Türkiye’de ise sperm bankası yasak.Türkler arasında en popüler adres,Girit’te ki Mitera Hospital.Yılda 400 Türk kadının gittiği Mitera’da hamilelik oranı yüzde 70. İtalyan ve İspanyol spermleri tercih sebebi.
Evli çiftlerin çocuğu olmadığı durumlar da başvurulan en başarılı yöntemin tüp bebek olduğu biliniyor.Ülkemizde bir çok merkez de bu işlemi başarıyla gerçekleştiriyor.

Ancak özellikle her türlü işleme karşın erkeğin sperminde problem varsa o zaman çare yok.Yani hamile kalınması imkansız.Bu tip durumlar için dünyanın pek çok ülkesinde son 20 yıldır sperm bankaları kuruldu.Sperm bankaları,belli standartları taşıyan sağlıklı erkeklerden alınan spermlerin ,dondurularak çocuk sahibi olmak isteyenlere veren merkezlere verilen isim.Ancak Türkiye’de yasak olduğu için sperm bankası yok.Tv Programları Videoları

Dr. Murat Vural'ın Taşıyıcı Annelik ve Yumurta Nakli, Sperm Nakli konularıyla alakalı olarak katılmış olduğu Tv Programlarını izlemek için BURAYA tıklayabilir, video galerimize göz atabilir, Taşıyıcı Annelik, Yumurta Nakli, Sperm Nakli konularında aklınıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz.

Videoları İzlemek İçik Tıklayınız >>
 
 

Bu web sitesinin tasarım - yazılım ve SEO hizmeti MedyaBAF tarafından sağlanmaktadır.