Yumurta Donasyonu, Sperm Donasyonu, Sperm Nakli, Cinsiyet Seçimi için Girit Tüp Bebek Merkezi.

Girit Tüp Bebek Organizasyon Detayları

Tedavilerini Kıbrıs veya Girit'deki merkezlerimizden birinde yapmaya karar veren çiftlerimizin her türlü organizasyonunu biz üstleniyoruz. Merkezimizin İstanbul’daki ofisine e-mail, telefon veya bizzat başvuran çiftleri detaylı olarak bilgilendiriyor, randevularını ve tüm seyahat organizasyonlarını yapıyoruz. Bunun içine gerekirse vize, uçak bileti, otel rezervasyonu, rehberlik hizmeti, vs dahil. Böylelikle çiftler hiç yorulmadan profesyonel hizmet alıyorlar. Kıbrıs ve Girit'teki klinik, oteller ve İstanbul ofisimizin uyumlu işbirliği çiftlerin orada bulundukları sürece 24 saat her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilmemizi ve gözümüzün arkada kalmamasını sağlıyor. Çiftlerin morali yükseliyor, kendilerini evinde gibi rahat hissediyorlar.

Sizin ile karşılıklı görüştüğümüz zamanda hemen anlayacağınız gibi merkezlerimizde sizleri evinizdeki kadar sıcak bir otel ve personel karşılayacak. Kendinizi çok rahat ve güvende hissedeceksiniz. Havaalanında sizi özel aracımız ile karşılayıp otelinize yerşeştireceğiz. Hastanede hiç beklemeyecek önceden belirtilen gün ve saatte sizi güleryüzlü ve konusuna son derece hakim bir ekip karşılayacak. . Nasıl gideceğiz? Nasıl anlaşacağız? Kiminle irtibata geçeceğiz? vs, gibi sorularınız mutlaka vardır. Bunların hepsinin cevabını bulacaksınız? Sizin yapacağınız  sadece karar verip bize başvurmaktır. Diğer tüm işlemler tarafımızdan yapılacaktır.
 
Tedavinizin durumuna göre 1 veya 6  gün kalacağınız otelimize hastanemizden özel araç ile getirilip tekrar götürüleceksiniz. Her türlü ihtiyacınıza cevap verecek alışveriş merkezleri, restaurantlar otelin çok yakın çevresinde bulunmaktadır. Kalacağınız otel odalarında uydu TV, minibar, duş, WC, saç kurutma makinesı, telefon, kasa, aircondition mevcuttur.Tv Programları Videoları

Dr. Murat Vural'ın Taşıyıcı Annelik ve Yumurta Nakli, Sperm Nakli konularıyla alakalı olarak katılmış olduğu Tv Programlarını izlemek için BURAYA tıklayabilir, video galerimize göz atabilir, Taşıyıcı Annelik, Yumurta Nakli, Sperm Nakli konularında aklınıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz.

Videoları İzlemek İçik Tıklayınız >>
 
 

Bu web sitesinin tasarım - yazılım ve SEO hizmeti MedyaBAF tarafından sağlanmaktadır.