Yumurta Donasyonu, Sperm Donasyonu, Sperm Nakli, Cinsiyet Seçimi için Girit Tüp Bebek Merkezi.

Kurumsal

GİRİT TÜP BEBEK MERKEZİNİN, Girit ve Kıbrıs adasında faliyet gösteren 2 adet kliniği bulunmaktadır.

KIBRIS DONASYON MERKEZİ, infertilite ve üreme biyoteknolojisi üzerine tam kapsamlı ve kişiye özel hizmet veren hasta memnuniyeti üzerine odaklanan bir kurumdur. Amacımız bize Yumurta ve Sperm Donasyonu için başvuran hastaların sağlıklı, güvenilir, başarılı ve en ekonomik bir şekilde tedavi edip çocuk özlemlerini giderebilmektir. Bize başvurduğunuz andan itibaren sorunlarınızın çözümü için yardımcı olmayı hedefleyen bir ekiple karşılaşacaksınız. Yüksek başarı oranları olan, her biri konularında uzman güler yüzlü ekibiyle, teknolojinin en son olanaklarının ustalıkla kullanıldığı merkezimiz sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır Kıbrıs Donasyon merkezinde ; tüp bebek (ivf), sperm donasyonu, yumurta donasyonu, yumurta ve sperm donasyonu, kısırlık, infertilite, cinsiyet belirleme, genetik tanı, icsi (mikroenjeksiyon), assisted hatching, embriyo transferi ve dondurulması, genetik yaklasim, Erkek ve kadın infertilitesi, Intrauterin Inseminasyon (Asilama), sperm yıkama, TESE, TESA, Kadın sağlığı ve gebelik takibi, cinsel işlev bozuklukları, menapoz takibi, antenanal invaziv girişimler ve diğer rutin işlemler ele alınmaktadır. Ayrıca TAŞIYICI ANNELİK programları yapılmaktadır..

TÜRKİYE’DE   tüp bebek konusunda referans olmuş, başarılı ve kurumsal kimliği olan 30’dan fazla merkez  sperm ve yumurta nakline ihtiyaçları olan hastalarını merkezlerimize yönlendirmektedir. Bunun sebebi yukarıda saydıklarımız dışında merkezimizin başarı oranının %70-80 düzeyine ulaşması ve donörlerin genç ve sağlıklı olmasıdır.

 
Girit adasındaki merkezimizde Heraklion şehrinde 10 yıldan beri hizmet vermekte olan tam teşekküllü bir tüp bebek merkezi ve jinekoloji hastanesidir. Kıbrıs'daki merkezimiz ise Lefkoşe şehrinde tamamen yumurta ve sperm donasyonu konusunda uzmanlaşmış ekibi ile Kıbrıs'ın en çok hasta potansiyeline ve yüksek başarı oranına sahip merkezidir.  Yüksek teknoloji ile donatılmış poliklinik , klinik laboratuar ve ameliyathaneleri ile tüp bebek , yumurta ve sperm nakli  ve bunun dışında kadın sağlığınıda  ilgilendiren her türlü konuda hizmet veren merkezlerimiz avrupa ülkelerinde çok iyi tanınan referans merkezlerdir. Türkiye dışında Avrupa’dan  Fransa, İngiltere, Hollanda ve Almanya’dan çok sayıda hasta sperm ve yumurta nakli amacı ile gelmektedir.

 Tv Programları Videoları

Dr. Murat Vural'ın Taşıyıcı Annelik ve Yumurta Nakli, Sperm Nakli konularıyla alakalı olarak katılmış olduğu Tv Programlarını izlemek için BURAYA tıklayabilir, video galerimize göz atabilir, Taşıyıcı Annelik, Yumurta Nakli, Sperm Nakli konularında aklınıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz.

Videoları İzlemek İçik Tıklayınız >>
 
 

Bu web sitesinin tasarım - yazılım ve SEO hizmeti MedyaBAF tarafından sağlanmaktadır.