Yumurta Donasyonu, Sperm Donasyonu, Sperm Nakli, Cinsiyet Seçimi için Girit Tüp Bebek Merkezi.
Hasta Görüşü 9
Merkezinize ilk geldiğimde çok stresli ve heyecanlıydık. Ancak otel ve hastanedeki personelin güler yüzlülüğü moralimizi bir kat arttırdı. Beklemediğimiz kadar ilgi ve alaka gördük. Doktordan tutun hemşire, embriyolog, sekreter, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Sonucun da olumlu olması mükemmel o
Hasta Görüşü 10
Yabancı bir ülke, yabancı insanlar, orada ne yer ne içeriz düşünürken hiç ummadığımız bir şekilde Girit insanının bizlere ne kadar benzediğini fark ettik. Gerçekten çok güzel bir yer. O kadar ki tedavi için gittiğimizi bile unuttuk. Başarılarınızın devamını dileriz.
Hasta Görüşü 11
Girit'te tüp bebek tedavisi görmek bizler için ayrıcalıktı. Gerek hastane gerekse kaldığımız otel bize gitmeden önce söylendiği gibi çok güzel ve hijyenikti. En ufak bir sorunla karşılaşmadık. Her şeyin bu kadar kolay ve bize anlatıldığı gibi sorunsuz geçeceğini tahmin etmemiştik.
Hasta Görüşü 12
Öncelikle tüm ekibe sonsuz şükran ve sevgilerimi sunarım. 10 sene sonra da olsa sizler sayesinde bu mutluluğu tattım. Allah çocuk sahibi olmak isteyen herkese bu mutluluğu tattırsın inşallah. Sevgiler
Hasta Görüşü 13
Her şey beklediğimizin üstünde bir kalitede gerçekleşti. Girit'e gitmeden önceki tedavimizin takibi için yönlendirildiğimiz doktorlarımızın profesyonel yaklaşımı, ön tedavinin bitişi ile Girit'e gitme tarihi arasındaki çok zor da olsa isabetli olması, sorunsuz ulaşımımız, çok temiz ve Herakilon şehr
Hasta Görüşü 14
Tedaviden sonuç alamasak da sizleri tanımış olmaktan mutluyuz. Şartlar elverirse tekrar denemeyi düşünmekteyiz.
Hasta Görüşü 15
Daha önce farklı yerlerde tüp bebek tedavisi gördüm. Ancak işini bu kadar ciddiye alan ve her konuda büyük hassasiyet ve hoşgörü gösteren bir kadroyla karşılaşmamıştım. Doğumdan sonra mutlaka ziyaretinize geleceğiz.
Hasta Görüşü 16
Uzun yıllar hasretini çektiğimiz dünyanın en kutsal varlığı olan bir bebeğe sayenizde sahip olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlere sonsuz teşekkürler.
Tv Programları Videoları

Dr. Murat Vural'ın Taşıyıcı Annelik ve Yumurta Nakli, Sperm Nakli konularıyla alakalı olarak katılmış olduğu Tv Programlarını izlemek için BURAYA tıklayabilir, video galerimize göz atabilir, Taşıyıcı Annelik, Yumurta Nakli, Sperm Nakli konularında aklınıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz.

Videoları İzlemek İçik Tıklayınız >>
 
 

Bu web sitesinin tasarım - yazılım ve SEO hizmeti MedyaBAF tarafından sağlanmaktadır.