Yumurta Donasyonu, Sperm Donasyonu, Sperm Nakli, Cinsiyet Seçimi için Girit Tüp Bebek Merkezi.
Hasta Görüşü 1
Tedavimizi takip eden doktor ile hemşirelerin göstermiş oldukları ilgi ve alakadan ve otelin güler yüzlü personelinizden çok memnun kaldık. Başarılarınızın devamını dileriz.
Hasta Görüşü 2
Girit'i sağlıklı donörler kulanılıyor diye seçtik. İyi ki burayı şeçmişiz, merkezi görünce çok rahatladık.
Hasta Görüşü 3
Hasretini çektiğimiz bir bebeğe sayenizde kavuştuk. Sizlere gönülden teşekkür eder, başarılarınızın devamın dileriz.
Hasta Görüşü 4
Hem Girit Tüp Bebek hem de Kıbrıs'daki merkezde tüp bebek tedavisi gördüm. Girit mukayese bile kabul etmez. Aynı kalitede devam etmenizi ve başarılarınızın daimi olmasını içtenlikle dilerim.
Hasta Görüşü 5
Daha önce başka bir yerde deneyimimiz olmuştur. Orayla Girit' karşılaştırdığımda buranın tek kelimeyle mükemmel olduğunu söyleyebilirim. Hastalarınıza şefkatle davranmaya devam ediniz. Başarılarınızın devamı dileklerimizle.
Hasta Görüşü 6
Tek bir bebek isterken sayenizde nur topu gibi ikiz bebeklere kavuştuk. Sizlere nasıl teşekkür edeceğimizi bilemiyoruz. Tüm süreç çok güzeldi. Personelin içten ve iyimser yaklaşımının hasta psikolojisine çok iyi etkisi oluyor. Başarılarınızın ve güler yüzlülüğünüzün devamını temenni ederim.
Hasta Görüşü 7
Girit yolculuğumuzun kusursuz organizasyonundan dolayı Dr.Murat Vural 'a ve arzumuzu gerçekleştiren Dr. Fraidakis'e şükranlarımızı iletiriz.
Hasta Görüşü 8
Hem tedavi olmak hem de meşhur Yunan adalarından Girit Adası'nı gezmeye fırsat veren sizlere teşekkür ederiz. Her ne kadar da sonucumuz olumsuz olmuş olsa da görmüş olduğumuz ilgi ve alakadan çok memnun kaldık. Bu yüzden de en kısa zamanda tekrar deneyeceğiz. Saygılarımızla
Tv Programları Videoları

Dr. Murat Vural'ın Taşıyıcı Annelik ve Yumurta Nakli, Sperm Nakli konularıyla alakalı olarak katılmış olduğu Tv Programlarını izlemek için BURAYA tıklayabilir, video galerimize göz atabilir, Taşıyıcı Annelik, Yumurta Nakli, Sperm Nakli konularında aklınıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz.

Videoları İzlemek İçik Tıklayınız >>
 
 

Bu web sitesinin tasarım - yazılım ve SEO hizmeti MedyaBAF tarafından sağlanmaktadır.